Ketlin Priilinn “Emily raamatuklubi”

LVK 2021 teema nr 4: Raamat, mille võtsid lugemisse paljalt kaanepildi järgi

TAGAKAANELT: Emily, 29-aastane raamatukoguhoidja, asutab raamatuklubi ning tutvub seal 54-aastase Kerstini ja 33-aastase Millaga. Kuigi naised on üsna erinevad, saavad neist peagi head sõbrannad. Kui Milla ühtäkki salapärastel asjaoludel kaob ja politseiuuringud ei paista mingeid tulemusi andvat, otsustavad Emily ja Kerstin asja ise uurima hakata. Samal ajal peab Emily toime tulema üheksa-aastase tütre kasvatamise ja pühapäevaisast eksabikaasaga ning otsustama, kas ta on viimaks ometi valmis uueks romantiliseks suhteks.

Raamat mis tõmbas minu tähelepanu just kaanepildiga. See mahedates toonides raamat justkui lehvitas, et vaata mind, ma olen teistsugune. Ja kuigi see tundus esmapilgus selline sulnis naistekas, mis sel hetkel polnud üldse minu jaoks, siis autori nimi tõotas ikka natuke põnevust ka. Raamatus ongi nii üht kui teist. Minu jaoks oli kõige mõnusam aga lugeda lõike erinevate raamatute arvamuste ja arutelude kohta. Tekkis selline mõnus äratundmine, et ahaa ma olen ka seda lugenud, või siis oot oot, seda peaks vist lugema.

Ja kuigi mind ärritas Karola pidev rahulolematus ja tähelepanu otsimine. Ning Emily liiga leeme suhtumine kõigesse. Oli raamat siiski väga mõnus vahepala ja kiire lugemine. Ootan huviga sarja uut osa 🙂

  • Kirjastus: Tänapäev
  • Ilmumisaasta: 2021
  • lehekülgi: 195