P.C + Kristin Cast “Jahitud”

Ulmekirjanduse väljakutse nr 8: Võta raamat enda lugemata raamatute hulgast

TAGAKAANELT: cast_jahitud_kaas.indd

Mis oleks, kui maailma kõige kuumem kutt varjaks nimetut kurjust, ent ihaldaks vaid sind?

„Öö Koja“ sarja närvekõditava viienda osa alguses peavad Zoey ja tema kamp toime tulema ootamatu ohuga, mis võib osutuda saatuslikuks neile kõigile. Neferet kaitseb oma uut võimsat kaaslast Kalonat, kes näeb välja imekaunis ja on lummanud kogu Öö Koja. Ühes möödunud elus peitub võti tema kiiresti laieneva võimu purustamiseks, kuid kas Zoey suudab seal peituvaile tõdedele silma vaadata?
Samal ajal on punased vastmärgitud taas inimlikuks saanud, ent on nad tõesti nii sõbralikud, kui pealtnäha paistab? Mis kuttidesse puutub, siis on Zoeyl võimalus siluda suhted oma ülikuuma endise poisi Erikuga, kuid ta ei suuda lõpetada mõtlemist Starkile, tema käte vahel surnud vibulaskjale, keda Zoey ihkab Nefereti õeluse küüsist päästa. Kas keegi suudab uskuda, milline kurjus end meie seas peidab?

Oeh, mäletan küll, et ma jätsin selle sarja lugemise pooleli, sest iga härgmine korrutas aina eelmist osa ja sündmused arenesid väga aeglaselt edasi, aga et see nii uimane kõik oli, see mul enam meeles polnudki.

Ja no peategelane pole ka üldse sümpaatne. Kui palju peab siis ühel tüdrukul neid “kuumi kutte” olema? Pidev kahtlemine keda võtta, keda jätta…

  • Öö koja 5.raamat
  • Kirjastus: Pegasus
  • Ilmumisaasta: 2014
  • lehekülgi: 384