6. Mitu (või üks paks) raamatut samalt autorilt, et kokku tuleks 700 lehekülge. Adena Sepp “Meresoolane Maasikmari” + “Langevate tähtede serenaad” + “Suhete kummalised keerdkäigud” + “Petlikud puhtad lehed”

Meestes pettunud ja töölt sule sappa saanud Tairi läheb Saaremaale, et puhkusele sõitnud meresoolane-maasikmari.jpgsugulase majapidamisel silma peal hoida ja saare rahus ning vaikuses hingehaavu ravida. Kuid juhuslik suudlus kenalt rannapoisilt, kes teda Meresoolaseks Maasikamarjaks hüüab, paneb Tairi südame kiiremini põksuma ja liblikad kõhus lendlema. Häda on vaid selles, et rannapoisi süda paistab juba hõivatud olevat.

Tairi tutvub nii rannaelu kui ka naabritega: kena ja lahke Vaikega, kelle meenutustest saab ta üht-teist ka oma lähedaste minevikust teada, ning tigeda ja pahasoovliku Kadriga. Peagi muutub Tairi rahulikuks plaanitud elu saarel üsna tormiliseks ning peaaegu ummisjalu põgeneb ta saarelt tagasi Tallinna, kuid näib, et tema süda on saarele jäänud… 

Lihtne ja lahe naistekas. Mõnus lugemine, tegevused hargnevad kiiresti edasi. Peategelaseks on linnaneiu Tairi, kes satub Saaremaale oma sugulase majapidamist hoidma, kuniks pererahvad on reisil. See nädal möödub kiiresti. Tairi tutvub oma naabritega, saab proovida erinevaid rannatöid ja endalegi märkamatult armub. Et aga kõik liiga lihtne pole, siis tundub, et Tairi on sattunud alukolmnurka, või vahest isegi nelinurka. Igatahes suhted lähevad keeruliseks, ja neiu põgeneb koju esimesel võimalusel.

 • Kirjastus: Ersen
 • Ilmumisaasta: 2011
 • Lehekülgi: 222

****************************************************************langevate tähtede

... Mees luges mahedal häälel luuleridu, taustaks vaikne lainete loksumine ja rohutirtsude ühetooniline siristamine… Karolina vaatas suuril silmil tähistaevasse ning suutis vaevu hingata – ta tõesti kuuleb, kuidas langevad tähed laulavad serenaadi ja see on nii lummavalt ilus… Seda siin ei osanud ta tõepoolest oodata, kuid ühes sellega sai ta vastused oma küsimustele… 

Peategelaseks keskealine naisterahvas, kelle abielu on muutunud sisutuks. Abikaasa, ei tunne tema vastu enam huvi, lapsed on suured ja samas majas elav ämm ei anna hetkekski rahu.  Raamatus on pikk tagasivaade naise varasemale elule, kooliajale ja  esimesele armumisele. Kui endine klassiõde kutsub Karolina klassikokkutulekule, hakkavad puhuma uued tuuled ja välja tuleb nii mõnigi varjatud saladus.

 • Kirjastus: Ersen
 • Ilmumisaasta: 2013
 • lehekülgi: 200

********************************************************************

Nelli on lihtne Saaremaa tüdruk, kes pärast kooli lõpetamist jäi Tallinna, kuna sai töökohasuhete televisioonis, mis talle igati sobib ning meeldib.
Seal on toredad töökaaslased ja ta kohtub paljude huvitavate inimestega. Ta oli armunud mitmessegi noormehesse, kuid iga kord oli ta leidnud, et ükski neist pole see, kellega ta oleks soovinud luua tõsiseid suhteid… kuni veidi kummalisel viisil ristub tema tee samuti Tallinna tulnud Saaremaa noormehega…

Kas tõesti oli saatuse poolt määratud nii, et nad kohtuksid just pealinnas?… Jah, ja varsti sai talle selgeks seegi, et inimsuhetes võib vahel ette tulla vägagi kummalisi keerdkäike… 

Lugu Saaremaa neiust Nellist, kes on Tallinnasse telemajja tööle asunud. Otsides seda õiget kaaslast on ta suhtes erinevate noormeestega. Ühel hetkel leiab aga armastuse oma sõbranna vennas ja nii nad kokku elama asuvadki. Raamatus on palju tegelasi ja palju paare, kus üks osapool kipub petma ja/või alkoholi liigtarvitama.

 • Kirjastus: Ersen
 • Ilmumisaasta: 2014
 • Lehekülgi: 224

**************************************************************

petlikudJärg raamatule „Suhete kummalised keerdkäigud” ,kuid seda võib lugeda ka kui eraldi romaani.
Kõik, mis kord ilusasti algab, ei pruugi siiski kulgeda mööda soovitud rada… Ootamatud avastused pereelus toovad naise hinge kõhklused ja kahtlused. Siiski on naiselik vaist tugevam, kui mehed iial arvata oskaksidki – justkui kuuenda meelega tajub naine kohe mehe truudusetust.
See lugu räägib naistest, kes nimetavad end küll „puhasteks lehtedeks”, kuid osutuvad siiski petlikuks ja tungides võõrale territooriumile hävitavad seal nii armastuse kui ka usalduse. Kaotamata lootust, et ehk läheb kõik siin elus viimaks siiski hästi, tuleb kahel üpriski sarnase saatusega naisel uuesti ja uuesti elu keerdkäikude ja oma meeste kahepalgelisusega hakkama saada. 
Mehedki peavad lõpuks aru saama, et iga pettus saab kord paljastatud ja naisegi kannatus võib katkeda…

Nüüd elab Nelli Saaremaal. Tal on 3 tütart. elu oleks justkui muretu, kuid Ando on kummaliselt käituma hakanud. Peagi tuleb välja, et mehel on lausa krooniline vajadus naisi ära rääkida ja kõrvalsuhteid pidada.

 • Kirjastus: Ersen
 • Ilmumisaasta: 2015
 • lehekülgi: 208