27. Raamat kirjastuse Varrak sarjast „Varraku ajaviiteromaan“

Jilli ja Robi abielu on õnnelik senikaua, kuni nad saavad teada, et Rob ei saa lapsi. Jilli jaoks abielunaiste-saladused pole see maailma lõpp. Talle piisab usaldusväärsest abikaasast, kes armastab teda kogu südamest ja teab täpselt, mida ta naine voodis vajab. Aga viimasel ajal keeldub Rob seksist ja kõigist selleteemalistest aruteludest. Nende suhe jookseb ummikusse ja Jill igatseb tähelepanu…
Asi polekski kõige hullem, kui Jilli üks sõbranna ei hoopleks maailma parima seksiga (pettes seejuures oma abikaasat), teise sõbranna vapustav abikaasa on aga endiselt oma naise jaoks ainus ihaldusväärne mees maailmas.
Kas elu ikka on alati selline, nagu paistab? Kui hästi me tunneme oma abikaasasid, parimaid sõbrannasid, või kasvõi iseennast? Soovides neile küsimustele vastust leida, läheb Jill, pea püsti, vastu truudusetusele, otsides tõde…

Tavaliselt ma ei vali sellest sarjast omale lugemist. Ja võite ette kujutada mu üllatust, kui avastasin, et seda sarja on raamatukogus 6 riiulitäit. Oi kui raske oli valida. Võtsin siis intrigeeriva pealkirja järgi “Abielunaiste saladused”. Olles ise abielunaine oli üsna põnev hakata lugeda, et noo mis saladused küll abielunaistel siis ikka on…  Pean aga pettumusega nentima, et kahel abielus olevast sõbratarist  olid siis selleks suureks saladuseks abieluvälised suhted. Kolmanda sõbranna saladus oli see, et ta teadis oma mehe kõrvalhüpetest. Tegelikult kõik see polnud aga sugugi nii lihtne ja lilleline, tekkisid suhete sasipuntrad. Palju pettumust ja reetmist ning lõpuks ka natuke andestamist.

Aga tegelikult oleksin oodanud mingeid põnevamaid saladusi…. Ükskõik mida, aga mitte kahtlase väärtusega armustseene…. olen natuke pettunud.

Carol Mason “Abielunaiste saladused”

  • Kirjastus: Varrak
  • Ilmumisaasta: 2010
  • lehekülgi: 272